Výsledky komunálnych volieb Bratislava – Podunajské Biskupice (volebný obvod č. 3) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Bratislava – Podunajské Biskupice (volebný obvod č. 3, okres Bratislava II, Bratislavský kraj). V obvode so 4 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 5 191 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 2 134 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 41.1 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
41.1 %
Zúčastnených: 2 134 z 5 191
Odovzdané obálky
2 125
Podiel odovzdaných: 99.57 %
Platné hlasy – Starosta
1 969
Platnosť lístkov: 92,66 %
Platné hlasy – Poslanci
1 881
Platnosť lístkov: 88,52 %
41.1% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 2 134 (41.1 %)
Nezúčastnení voliči: 3 057 (58,90 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 1 969 lístkov (92,66 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 1 881 lístkov (88,52 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Bratislava – Podunajské Biskupice

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Bratislava – Podunajské Biskupice zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Bratislava - Podunajské Biskupice – Konečné poradie kandidátov

Okres Bratislava II • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 3
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 7 951
RL
1.
Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS, Demokrati
★ Zvolený starosta / primátor
4 799 hlasov 60,35 %
MF
2.
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, KDH, NOVA, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
Nezvolená
1 831 hlasov 23,02 %
LM
3.
Nezvolený
1 321 hlasov 16,61 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Bratislava – Podunajské Biskupice (Volebný obvod č. 3)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 3 v samospráve Bratislava – Podunajské Biskupice:

Voľby do zastupiteľstva

Bratislava - Podunajské Biskupice – Volebný obvod č. 3

Okres Bratislava II • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 12
Zvolených mandátov: 4
KL
1.
Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS, Demokrati
✓ Zvolený poslanec
803 hlasov 13,80 %
MM
2.
Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS, Demokrati
✓ Zvolený poslanec
729 hlasov 12,53 %
MF
3.
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, KDH, NOVA, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolená poslankyňa
716 hlasov 12,31 %
JŠ
4.
Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS, Demokrati
✓ Zvolený poslanec
692 hlasov 11,89 %
RN
5.
Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS, Demokrati
↻ Náhradník
604 hlasov 10,38 %
PK
6.
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, KDH, NOVA, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
471 hlasov 8,09 %
BV
7.
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, KDH, NOVA, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
458 hlasov 7,87 %
BB
8.
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, KDH, NOVA, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
354 hlasov 6,08 %
JR
9.
↻ Náhradníčka
285 hlasov 4,90 %
MG
10.
↻ Náhradník
256 hlasov 4,40 %
MF
11.
Jednota Slovanov
↻ Náhradník
236 hlasov 4,05 %
DM
12.
↻ Náhradníčka
212 hlasov 3,64 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Bratislava – Podunajské Biskupice (volebný obvod č. 3):

Obec / Mesto (Kód obce) Bratislava – Podunajské Biskupice (kód: 529311)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 3 (počet volebných okrskov: 4)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Bratislava II (102) • Obvod Bratislava (101) • Bratislavský kraj (1)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 5 191
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 2 134 41.1 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 2 125 (99.57 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 1 969
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 1 881
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Bratislava – Podunajské Biskupice (kód obce 529311, volebný obvod č. 3) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore