Výsledky komunálnych volieb Jurová (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Jurová (volebný obvod č. 1, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 431 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 347 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 80.51 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
80.51 %
Zúčastnených: 347 z 431
Odovzdané obálky
347
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
345
Platnosť lístkov: 99,42 %
Platné hlasy – Poslanci
340
Platnosť lístkov: 97,98 %
80.51% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 347 (80.51 %)
Nezúčastnení voliči: 84 (19,49 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 345 lístkov (99,42 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 340 lístkov (97,98 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Jurová

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Jurová zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Jurová – Konečné poradie kandidátov

Okres Dunajská Streda • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 345
GF
1.
HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
★ Zvolený starosta / primátor
226 hlasov 65,50 %
JM
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
119 hlasov 34,49 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Jurová (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Jurová:

Voľby do zastupiteľstva

Jurová – Volebný obvod č. 1

Okres Dunajská Streda • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 11
Zvolených mandátov: 5
AS
1.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolená poslankyňa
221 hlasov 14,05 %
CM
2.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolená poslankyňa
199 hlasov 12,65 %
FV
3.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
193 hlasov 12,27 %
FV
4.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
193 hlasov 12,27 %
AK
5.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolená poslankyňa
183 hlasov 11,64 %
KK
6.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
115 hlasov 7,31 %
VV
7.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
113 hlasov 7,18 %
LM
8.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
112 hlasov 7,12 %
BM
9.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
101 hlasov 6,42 %
VK
10.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
86 hlasov 5,47 %
NS
11.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
56 hlasov 3,56 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Jurová (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Jurová (kód: 501671)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Dunajská Streda (201) • Obvod Dunajská Streda (201) • Trnavský kraj (2)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 431
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 347 80.51 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 347 (100 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 345
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 340
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Jurová (kód obce 501671, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore