Výsledky komunálnych volieb Skrabské (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Skrabské (volebný obvod č. 1, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 586 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 379 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 64.67 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
64.67 %
Zúčastnených: 379 z 586
Odovzdané obálky
379
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
378
Platnosť lístkov: 99,74 %
Platné hlasy – Poslanci
370
Platnosť lístkov: 97,63 %
64.67% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 379 (64.67 %)
Nezúčastnení voliči: 207 (35,33 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 378 lístkov (99,74 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 370 lístkov (97,63 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Skrabské

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Skrabské zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Skrabské – Konečné poradie kandidátov

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 4
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 378
★ Zvolený starosta / primátor
159 hlasov 42,06 %
Nezvolený
80 hlasov 21,16 %
MJ
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
75 hlasov 19,84 %
ĽČ
4.
HLAS - sociálna demokracia
Nezvolený
64 hlasov 16,93 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Skrabské (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Skrabské:

Voľby do zastupiteľstva

Skrabské – Volebný obvod č. 1

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 26
Zvolených mandátov: 7
MV
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
133 hlasov 6,64 %
HF
2.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolená poslankyňa
133 hlasov 6,64 %
DP
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
112 hlasov 5,59 %
✓ Zvolený poslanec
110 hlasov 5,49 %
JD
5.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
99 hlasov 4,94 %
✓ Zvolená poslankyňa
98 hlasov 4,89 %
ĽČ
7.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
95 hlasov 4,74 %
↻ Náhradník
88 hlasov 4,39 %
ŠE
9.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
86 hlasov 4,29 %
SM
10.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
82 hlasov 4,09 %
JB
11.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
77 hlasov 3,84 %
ĽK
12.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
77 hlasov 3,84 %
EH
13.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
76 hlasov 3,79 %
JE
14.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
73 hlasov 3,64 %
JK
15.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
72 hlasov 3,59 %
↻ Náhradník
70 hlasov 3,49 %
MP
17.
↻ Náhradník
68 hlasov 3,39 %
LF
18.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
66 hlasov 3,29 %
EČ
19.
↻ Náhradníčka
64 hlasov 3,19 %
↻ Náhradníčka
61 hlasov 3,04 %
↻ Náhradník
57 hlasov 2,84 %
↻ Náhradník
54 hlasov 2,69 %
ŠŽ
23.
↻ Náhradník
49 hlasov 2,44 %
LS
24.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
41 hlasov 2,04 %
MM
25.
↻ Náhradník
32 hlasov 1,59 %
JV
26.
↻ Náhradník
30 hlasov 1,49 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Skrabské (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Skrabské (kód: 529150)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Vranov nad Topľou (713) • Obvod Vranov nad Topľou (709) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 586
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 379 64.67 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 379 (100 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 378
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 370
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Skrabské (kód obce 529150, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore