Výsledky komunálnych volieb Hlinné (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Hlinné (volebný obvod č. 1, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 1 402 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 866 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 61.76 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
61.76 %
Zúčastnených: 866 z 1 402
Odovzdané obálky
866
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
748
Platnosť lístkov: 86,37 %
Platné hlasy – Poslanci
828
Platnosť lístkov: 95,61 %
61.76% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 866 (61.76 %)
Nezúčastnení voliči: 536 (38,24 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 748 lístkov (86,37 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 828 lístkov (95,61 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Hlinné

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Hlinné zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Hlinné – Konečné poradie kandidátov

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 4
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 748
MN
1.
SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia
★ Zvolená starostka / primátorka
290 hlasov 38,77 %
ŠM
2.
SLOVENSKO, Demokrati, NOVA, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci
Nezvolený
186 hlasov 24,86 %
IP
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
165 hlasov 22,05 %
Nezvolená
107 hlasov 14,30 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Hlinné (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Hlinné:

Voľby do zastupiteľstva

Hlinné – Volebný obvod č. 1

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 27
Zvolených mandátov: 9
PB
1.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
316 hlasov 5,64 %
MJ
2.
✓ Zvolený poslanec
290 hlasov 5,18 %
PJ
3.
ZA ĽUDÍ
✓ Zvolený poslanec
283 hlasov 5,05 %
MB
4.
SLOVENSKO, Demokrati, NOVA
✓ Zvolený poslanec
280 hlasov 5,00 %
JJ
5.
✓ Zvolený poslanec
262 hlasov 4,68 %
IB
6.
✓ Zvolený poslanec
261 hlasov 4,66 %
AD
7.
✓ Zvolená poslankyňa
260 hlasov 4,64 %
JČ
8.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
244 hlasov 4,36 %
JB
9.
✓ Zvolený poslanec
241 hlasov 4,30 %
PG
10.
ZA ĽUDÍ
↻ Náhradník
217 hlasov 3,87 %
↻ Náhradníčka
214 hlasov 3,82 %
MK
12.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
212 hlasov 3,79 %
MP
13.
SLOVENSKO, Demokrati, NOVA
↻ Náhradník
212 hlasov 3,79 %
AJ
14.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
211 hlasov 3,77 %
MG
15.
↻ Náhradník
197 hlasov 3,52 %
PK
16.
↻ Náhradník
191 hlasov 3,41 %
JO
17.
SMER - SD
↻ Náhradník
186 hlasov 3,32 %
PH
18.
↻ Náhradník
186 hlasov 3,32 %
JB
19.
↻ Náhradník
180 hlasov 3,21 %
JM
20.
↻ Náhradník
172 hlasov 3,07 %
PM
21.
↻ Náhradník
160 hlasov 2,86 %
JK
22.
↻ Náhradník
152 hlasov 2,71 %
RB
23.
↻ Náhradník
144 hlasov 2,57 %
↻ Náhradníčka
141 hlasov 2,52 %
VV
25.
↻ Náhradník
140 hlasov 2,50 %
JK
26.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
126 hlasov 2,25 %
↻ Náhradníčka
115 hlasov 2,05 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Hlinné (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Hlinné (kód: 544230)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Vranov nad Topľou (713) • Obvod Vranov nad Topľou (709) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 1 402
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 866 61.76 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 866 (100 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 748
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 828
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Hlinné (kód obce 544230, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore