Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Čičava (volebný obvod č. 1, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 912 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 623 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 68.31 %.
Volebná infografika a kľúčové ukazovatele
Volebná účasť
68.31 %
Zúčastnených: 623 z 912
Odovzdané obálky
623
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
601
Platnosť lístkov: 96,47 %
Platné hlasy – Poslanci
588
Platnosť lístkov: 94,38 %
68.31%
Účasť
Pomer voličov a nevoličov
Zúčastnení voliči: 623 (68.31 %)
Nezúčastnení voliči: 289 (31,69 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora
601 lístkov (96,47 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva
588 lístkov (94,38 %)
Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Čičava
Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Čičava zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:
Voľby starostu / primátora
Čičava – Konečné poradie kandidátov
Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 601
SA
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
★ Zvolený starosta / primátor
328 hlasov
54,57 %
DV
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
273 hlasov
45,42 %
Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Čičava (Volebný obvod č. 1)
Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Čičava:
Voľby do zastupiteľstva
Čičava – Volebný obvod č. 1
Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 28
Zvolených mandátov: 7
MK
1.
SNS
✓ Zvolený poslanec
178 hlasov
6,11 %
MV
2.
SNS
✓ Zvolený poslanec
178 hlasov
6,11 %
TS
3.
SMER - SD
✓ Zvolený poslanec
155 hlasov
5,32 %
PT
4.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
150 hlasov
5,14 %
MD
5.
Bratia Slovenska
✓ Zvolený poslanec
141 hlasov
4,84 %
BM
6.
SNS
✓ Zvolený poslanec
129 hlasov
4,42 %
IN
7.
KDH
✓ Zvolená poslankyňa
124 hlasov
4,25 %
FN
8.
KDH
↻ Náhradník
123 hlasov
4,22 %
MJ
9.
Bratia Slovenska
↻ Náhradník
122 hlasov
4,18 %
MT
10.
SRK
↻ Náhradník
115 hlasov
3,94 %
MM
11.
SRK
↻ Náhradník
109 hlasov
3,74 %
PM
12.
SME RODINA
↻ Náhradník
106 hlasov
3,63 %
KR
13.
Bratia Slovenska
↻ Náhradníčka
101 hlasov
3,46 %
PD
14.
Bratia Slovenska
↻ Náhradník
101 hlasov
3,46 %
PJ
15.
SNS
↻ Náhradník
100 hlasov
3,43 %
MK
16.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
99 hlasov
3,39 %
PK
17.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
98 hlasov
3,36 %
PJ
18.
Bratia Slovenska
↻ Náhradník
93 hlasov
3,19 %
ŠK
19.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
92 hlasov
3,15 %
DD
20.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
87 hlasov
2,98 %
RJ
21.
Bratia Slovenska
↻ Náhradník
86 hlasov
2,95 %
PJ
22.
SNS
↻ Náhradník
74 hlasov
2,54 %
JT
23.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
70 hlasov
2,40 %
JJ
24.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
69 hlasov
2,36 %
LK
25.
SMER - SD
↻ Náhradník
64 hlasov
2,19 %
MJ
26.
SV
↻ Náhradník
62 hlasov
2,12 %
RP
27.
REPUBLIKA
↻ Náhradník
51 hlasov
1,75 %
BJ
28.
Bratia Slovenska
↻ Náhradník
36 hlasov
1,23 %
Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode
Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Čičava (volebný obvod č. 1):
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Čičava (kód obce 544124, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).


