Výsledky komunálnych volieb Cabov (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Cabov (volebný obvod č. 1, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 302 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 199 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 65.89 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
65.89 %
Zúčastnených: 199 z 302
Odovzdané obálky
199
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
148
Platnosť lístkov: 74,37 %
Platné hlasy – Poslanci
197
Platnosť lístkov: 98,99 %
65.89% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 199 (65.89 %)
Nezúčastnení voliči: 103 (34,11 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 148 lístkov (74,37 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 197 lístkov (98,99 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Cabov

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Cabov zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Cabov – Konečné poradie kandidátov

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 1
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 148
VP
1.
SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia
★ Zvolený starosta / primátor
148 hlasov 100,00 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Cabov (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Cabov:

Voľby do zastupiteľstva

Cabov – Volebný obvod č. 1

Okres Vranov nad Topľou • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 9
Zvolených mandátov: 5
LH
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
125 hlasov 15,35 %
RN
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
112 hlasov 13,75 %
RH
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
103 hlasov 12,65 %
PH
4.
✓ Zvolený poslanec
103 hlasov 12,65 %
AK
5.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolená poslankyňa
99 hlasov 12,16 %
AP
6.
↻ Náhradníčka
79 hlasov 9,70 %
↻ Náhradník
74 hlasov 9,09 %
↻ Náhradník
62 hlasov 7,61 %
↻ Náhradník
57 hlasov 7,00 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Cabov (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Cabov (kód: 544108)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Vranov nad Topľou (713) • Obvod Vranov nad Topľou (709) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 302
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 199 65.89 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 199 (100 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 148
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 197
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Cabov (kód obce 544108, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore