Výsledky komunálnych volieb Plavnica (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Plavnica (volebný obvod č. 1, okres Stará Ľubovňa, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 1 312 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 920 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 70.12 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
70.12 %
Zúčastnených: 920 z 1 312
Odovzdané obálky
918
Podiel odovzdaných: 99.78 %
Platné hlasy – Starosta
899
Platnosť lístkov: 97,93 %
Platné hlasy – Poslanci
907
Platnosť lístkov: 98,80 %
70.12% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 920 (70.12 %)
Nezúčastnení voliči: 392 (29,88 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 899 lístkov (97,93 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 907 lístkov (98,80 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Plavnica

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Plavnica zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Plavnica – Konečné poradie kandidátov

Okres Stará Ľubovňa • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 899
JŠ
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
★ Zvolený starosta / primátor
610 hlasov 67,85 %
RG
2.
SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS
Nezvolený
289 hlasov 32,14 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Plavnica (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Plavnica:

Voľby do zastupiteľstva

Plavnica – Volebný obvod č. 1

Okres Stará Ľubovňa • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 24
Zvolených mandátov: 9
PV
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
421 hlasov 6,47 %
FS
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
403 hlasov 6,19 %
✓ Zvolený poslanec
392 hlasov 6,02 %
✓ Zvolený poslanec
383 hlasov 5,88 %
MP
5.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
332 hlasov 5,10 %
RG
6.
✓ Zvolený poslanec
313 hlasov 4,81 %
JV
7.
Progresívne Slovensko
✓ Zvolený poslanec
312 hlasov 4,79 %
JC
8.
Konzervatívci, SLOVENSKO
✓ Zvolený poslanec
305 hlasov 4,69 %
PP
9.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
305 hlasov 4,69 %
LM
10.
↻ Náhradník
289 hlasov 4,44 %
↻ Náhradník
283 hlasov 4,35 %
KK
12.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
272 hlasov 4,18 %
ML
13.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
262 hlasov 4,02 %
JK
14.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
258 hlasov 3,96 %
↻ Náhradník
257 hlasov 3,95 %
AR
16.
Konzervatívci, SLOVENSKO
↻ Náhradník
252 hlasov 3,87 %
ES
17.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
250 hlasov 3,84 %
JP
18.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
227 hlasov 3,49 %
JF
19.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
209 hlasov 3,21 %
PK
20.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
197 hlasov 3,02 %
IP
21.
SME RODINA
↻ Náhradník
196 hlasov 3,01 %
ŠK
22.
↻ Náhradník
144 hlasov 2,21 %
PK
23.
↻ Náhradník
122 hlasov 1,87 %
PR
24.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
119 hlasov 1,82 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Plavnica (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Plavnica (kód: 526967)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Stará Ľubovňa (710) • Obvod Stará Ľubovňa (706) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 1 312
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 920 70.12 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 918 (99.78 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 899
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 907
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Plavnica (kód obce 526967, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore