Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Ubľa (volebný obvod č. 1, okres Snina, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 632 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 296 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 46.83 %.
Volebná infografika a kľúčové ukazovatele
Volebná účasť
46.83 %
Zúčastnených: 296 z 632
Odovzdané obálky
295
Podiel odovzdaných: 99.66 %
Platné hlasy – Starosta
268
Platnosť lístkov: 90,85 %
Platné hlasy – Poslanci
292
Platnosť lístkov: 98,98 %
46.83%
Účasť
Pomer voličov a nevoličov
Zúčastnení voliči: 296 (46.83 %)
Nezúčastnení voliči: 336 (53,17 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora
268 lístkov (90,85 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva
292 lístkov (98,98 %)
Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Ubľa
Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Ubľa zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:
Voľby starostu / primátora
Ubľa – Konečné poradie kandidátov
Okres Snina • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 1
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 268
JF
1.
SMER - SD
★ Zvolený starosta / primátor
268 hlasov
100,00 %
Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Ubľa (Volebný obvod č. 1)
Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Ubľa:
Voľby do zastupiteľstva
Ubľa – Volebný obvod č. 1
Okres Snina • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 16
Zvolených mandátov: 7
NS
1.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolená poslankyňa
167 hlasov
12,17 %
MB
2.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
146 hlasov
10,64 %
SM
3.
SMER - SD
✓ Zvolená poslankyňa
116 hlasov
8,45 %
PF
4.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
112 hlasov
8,16 %
JŽ
5.
SMER - SD
✓ Zvolený poslanec
102 hlasov
7,43 %
AP
6.
SMER - SD
✓ Zvolená poslankyňa
100 hlasov
7,28 %
MS
7.
SMER - SD
✓ Zvolená poslankyňa
100 hlasov
7,28 %
MK
8.
SMER - SD
↻ Náhradník
97 hlasov
7,06 %
PB
9.
SMER - SD
↻ Náhradník
69 hlasov
5,02 %
MR
10.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
65 hlasov
4,73 %
MB
11.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
57 hlasov
4,15 %
JL
12.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
57 hlasov
4,15 %
MM
13.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
55 hlasov
4,00 %
BD
14.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
51 hlasov
3,71 %
JM
15.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
48 hlasov
3,49 %
ED
16.
SMER - SD
↻ Náhradníčka
30 hlasov
2,18 %
Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode
Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Ubľa (volebný obvod č. 1):
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Ubľa (kód obce 520918, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).


