Výsledky komunálnych volieb Kamenica nad Cirochou (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Kamenica nad Cirochou (volebný obvod č. 1, okres Humenné, Prešovský kraj). V obvode so 2 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 1 915 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 1 003 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 52.37 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
52.37 %
Zúčastnených: 1 003 z 1 915
Odovzdané obálky
1 000
Podiel odovzdaných: 99.7 %
Platné hlasy – Starosta
977
Platnosť lístkov: 97,70 %
Platné hlasy – Poslanci
974
Platnosť lístkov: 97,40 %
52.37% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 1 003 (52.37 %)
Nezúčastnení voliči: 912 (47,63 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 977 lístkov (97,70 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 974 lístkov (97,40 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Kamenica nad Cirochou

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Kamenica nad Cirochou zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Kamenica nad Cirochou – Konečné poradie kandidátov

Okres Humenné • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 3
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 977
MH
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
★ Zvolená starostka / primátorka
657 hlasov 67,24 %
PB
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
268 hlasov 27,43 %
Nezvolený
52 hlasov 5,32 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Kamenica nad Cirochou (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Kamenica nad Cirochou:

Voľby do zastupiteľstva

Kamenica nad Cirochou – Volebný obvod č. 1

Okres Humenné • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 26
Zvolených mandátov: 9
LV
1.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
470 hlasov 7,32 %
DO
2.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
468 hlasov 7,28 %
MH
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
458 hlasov 7,13 %
PT
4.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
376 hlasov 5,85 %
PB
5.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
369 hlasov 5,74 %
AL
6.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
341 hlasov 5,31 %
✓ Zvolený poslanec
339 hlasov 5,28 %
LK
8.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
336 hlasov 5,23 %
✓ Zvolená poslankyňa
328 hlasov 5,10 %
ZB
10.
↻ Náhradníčka
311 hlasov 4,84 %
PV
11.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
285 hlasov 4,43 %
PŽ
12.
↻ Náhradník
259 hlasov 4,03 %
↻ Náhradníčka
241 hlasov 3,75 %
JK
14.
SMER - SD
↻ Náhradník
237 hlasov 3,69 %
PH
15.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
187 hlasov 2,91 %
JH
16.
↻ Náhradník
185 hlasov 2,88 %
TH
17.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
184 hlasov 2,86 %
↻ Náhradníčka
166 hlasov 2,58 %
LD
19.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
154 hlasov 2,39 %
TV
20.
↻ Náhradník
146 hlasov 2,27 %
MP
21.
SLOVENSKO, SaS, Demokrati
↻ Náhradník
133 hlasov 2,07 %
↻ Náhradníčka
130 hlasov 2,02 %
JS
23.
↻ Náhradník
91 hlasov 1,41 %
JM
24.
↻ Náhradník
89 hlasov 1,38 %
ES
25.
REPUBLIKA
↻ Náhradník
83 hlasov 1,29 %
↻ Náhradníčka
54 hlasov 0,84 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Kamenica nad Cirochou (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Kamenica nad Cirochou (kód: 520331)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 2)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Humenné (702) • Obvod Humenné (702) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 1 915
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 1 003 52.37 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 1 000 (99.7 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 977
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 974
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Kamenica nad Cirochou (kód obce 520331, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore