Výsledky komunálnych volieb Snakov (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Snakov (volebný obvod č. 1, okres Bardejov, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 515 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 353 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 68.54 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
68.54 %
Zúčastnených: 353 z 515
Odovzdané obálky
351
Podiel odovzdaných: 99.43 %
Platné hlasy – Starosta
341
Platnosť lístkov: 97,15 %
Platné hlasy – Poslanci
348
Platnosť lístkov: 99,15 %
68.54% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 353 (68.54 %)
Nezúčastnení voliči: 162 (31,46 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 341 lístkov (97,15 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 348 lístkov (99,15 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Snakov

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Snakov zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Snakov – Konečné poradie kandidátov

Okres Bardejov • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 341
ĽS
1.
HLAS - sociálna demokracia
★ Zvolený starosta / primátor
205 hlasov 60,11 %
RS
2.
Nezvolený
136 hlasov 39,88 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Snakov (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Snakov:

Voľby do zastupiteľstva

Snakov – Volebný obvod č. 1

Okres Bardejov • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 16
Zvolených mandátov: 7
PS
1.
SLOVENSKO, Konzervatívci
✓ Zvolený poslanec
187 hlasov 9,81 %
OB
2.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
181 hlasov 9,49 %
MK
3.
✓ Zvolený poslanec
175 hlasov 9,18 %
ML
4.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
142 hlasov 7,45 %
JF
5.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
138 hlasov 7,24 %
ĽM
6.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
120 hlasov 6,29 %
ĽS
7.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
118 hlasov 6,19 %
RS
8.
↻ Náhradník
109 hlasov 5,71 %
MB
9.
SMER - SD
↻ Náhradník
104 hlasov 5,45 %
SB
10.
↻ Náhradník
101 hlasov 5,29 %
PB
11.
SMER - SD
↻ Náhradník
97 hlasov 5,08 %
JŠ
12.
SMER - SD
↻ Náhradník
95 hlasov 4,98 %
JB
13.
↻ Náhradník
95 hlasov 4,98 %
DB
14.
SMER - SD
↻ Náhradník
93 hlasov 4,87 %
AČ
15.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
82 hlasov 4,30 %
ML
16.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
69 hlasov 3,62 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Snakov (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Snakov (kód: 519791)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Bardejov (701) • Obvod Bardejov (701) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 515
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 353 68.54 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 351 (99.43 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 341
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 348
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Snakov (kód obce 519791, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore