Výsledky komunálnych volieb Tornaľa (volebný obvod č. 4) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Tornaľa (volebný obvod č. 4, okres Revúca, Banskobystrický kraj). V obvode so 6 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 4 034 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 1 360 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 33.71 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
33.71 %
Zúčastnených: 1 360 z 4 034
Odovzdané obálky
1 358
Podiel odovzdaných: 99.85 %
Platné hlasy – Starosta
1 323
Platnosť lístkov: 97,42 %
Platné hlasy – Poslanci
1 314
Platnosť lístkov: 96,76 %
33.71% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 1 360 (33.71 %)
Nezúčastnení voliči: 2 674 (66,29 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 1 323 lístkov (97,42 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 1 314 lístkov (96,76 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Tornaľa

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Tornaľa zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Tornaľa – Konečné poradie kandidátov

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 1 775
EG
1.
HLAS - sociálna demokracia, Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
★ Zvolená starostka / primátorka
1 395 hlasov 78,59 %
RJ
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
380 hlasov 21,40 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Tornaľa (Volebný obvod č. 4)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 4 v samospráve Tornaľa:

Voľby do zastupiteľstva

Tornaľa – Volebný obvod č. 4

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 15
Zvolených mandátov: 10
ZA
1.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
865 hlasov 11,99 %
TI
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
734 hlasov 10,17 %
PT
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
702 hlasov 9,73 %
LK
4.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
621 hlasov 8,60 %
ŠB
5.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
492 hlasov 6,82 %
DD
6.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
479 hlasov 6,64 %
ZH
7.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
476 hlasov 6,59 %
JA
8.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
454 hlasov 6,29 %
GK
9.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
449 hlasov 6,22 %
JD
10.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolený poslanec
435 hlasov 6,03 %
DB
11.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
413 hlasov 5,72 %
RJ
12.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
402 hlasov 5,57 %
ZS
13.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
345 hlasov 4,78 %
MD
14.
↻ Náhradník
281 hlasov 3,89 %
JK
15.
↻ Náhradník
65 hlasov 0,90 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Tornaľa (volebný obvod č. 4):

Obec / Mesto (Kód obce) Tornaľa (kód: 515612)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 4 (počet volebných okrskov: 6)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Revúca (608) • Obvod Rimavská Sobota (604) • Banskobystrický kraj (6)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 4 034
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 1 360 33.71 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 1 358 (99.85 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 1 323
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 1 314
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Tornaľa (kód obce 515612, volebný obvod č. 4) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore