Výsledky komunálnych volieb Mučín (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Mučín (volebný obvod č. 1, okres Lučenec, Banskobystrický kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 599 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 353 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 58.93 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
58.93 %
Zúčastnených: 353 z 599
Odovzdané obálky
350
Podiel odovzdaných: 99.15 %
Platné hlasy – Starosta
344
Platnosť lístkov: 98,29 %
Platné hlasy – Poslanci
326
Platnosť lístkov: 93,14 %
58.93% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 353 (58.93 %)
Nezúčastnení voliči: 246 (41,07 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 344 lístkov (98,29 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 326 lístkov (93,14 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Mučín

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Mučín zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Mučín – Konečné poradie kandidátov

Okres Lučenec • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 3
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 344
PM
1.
HLAS - sociálna demokracia
★ Zvolený starosta / primátor
167 hlasov 48,54 %
ZB
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolený
113 hlasov 32,84 %
EU
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
Nezvolená
64 hlasov 18,60 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Mučín (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Mučín:

Voľby do zastupiteľstva

Mučín – Volebný obvod č. 1

Okres Lučenec • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 21
Zvolených mandátov: 5
ZB
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
126 hlasov 9,76 %
✓ Zvolený poslanec
125 hlasov 9,68 %
RŠ
3.
✓ Zvolená poslankyňa
112 hlasov 8,68 %
BM
4.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
✓ Zvolená poslankyňa
110 hlasov 8,52 %
JŤ
5.
✓ Zvolená poslankyňa
107 hlasov 8,29 %
TR
6.
↻ Náhradník
91 hlasov 7,05 %
MU
7.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
72 hlasov 5,58 %
LK
8.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
69 hlasov 5,34 %
AR
9.
↻ Náhradníčka
63 hlasov 4,88 %
AB
10.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
59 hlasov 4,57 %
ŠK
11.
↻ Náhradník
57 hlasov 4,41 %
JU
12.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
56 hlasov 4,34 %
IK
13.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
46 hlasov 3,56 %
EG
14.
REPUBLIKA
↻ Náhradník
42 hlasov 3,25 %
GB
15.
↻ Náhradník
36 hlasov 2,79 %
↻ Náhradník
29 hlasov 2,24 %
ZG
17.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
23 hlasov 1,78 %
↻ Náhradník
23 hlasov 1,78 %
SK
19.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradníčka
21 hlasov 1,62 %
RG
20.
Magyar Szövetség - Maďarská aliancia
↻ Náhradník
13 hlasov 1,00 %
MS
21.
↻ Náhradník
10 hlasov 0,77 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Mučín (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Mučín (kód: 511625)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Lučenec (606) • Obvod Lučenec (603) • Banskobystrický kraj (6)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 599
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 353 58.93 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 350 (99.15 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 344
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 326
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Mučín (kód obce 511625, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore