Výsledky komunálnych volieb Bukovce (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Bukovce (volebný obvod č. 1, okres Stropkov, Prešovský kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 400 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 297 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 74.25 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
74.25 %
Zúčastnených: 297 z 400
Odovzdané obálky
297
Podiel odovzdaných: 100 %
Platné hlasy – Starosta
292
Platnosť lístkov: 98,32 %
Platné hlasy – Poslanci
293
Platnosť lístkov: 98,65 %
74.25% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 297 (74.25 %)
Nezúčastnení voliči: 103 (25,75 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 292 lístkov (98,32 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 293 lístkov (98,65 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Bukovce

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Bukovce zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Bukovce – Konečné poradie kandidátov

Okres Stropkov • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 2
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 292
TB
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
★ Zvolený starosta / primátor
230 hlasov 78,76 %
MH
2.
SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia
Nezvolený
62 hlasov 21,23 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Bukovce (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Bukovce:

Voľby do zastupiteľstva

Bukovce – Volebný obvod č. 1

Okres Stropkov • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 17
Zvolených mandátov: 7
✓ Zvolený poslanec
168 hlasov 10,30 %
JM
2.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
162 hlasov 9,93 %
VF
3.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
138 hlasov 8,46 %
NK
4.
SMER - SD
✓ Zvolený poslanec
108 hlasov 6,62 %
SB
5.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
107 hlasov 6,56 %
✓ Zvolená poslankyňa
101 hlasov 6,19 %
MM
7.
HLAS - sociálna demokracia
✓ Zvolený poslanec
98 hlasov 6,01 %
PF
8.
Konzervatívci
↻ Náhradník
96 hlasov 5,88 %
↻ Náhradník
93 hlasov 5,70 %
MF
10.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
90 hlasov 5,52 %
ĽF
11.
SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA
↻ Náhradník
87 hlasov 5,33 %
MF
12.
SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA
↻ Náhradník
87 hlasov 5,33 %
JV
13.
SMER - SD
↻ Náhradník
78 hlasov 4,78 %
MČ
14.
SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA
↻ Náhradník
70 hlasov 4,29 %
FF
15.
SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA
↻ Náhradník
70 hlasov 4,29 %
RM
16.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradníčka
40 hlasov 2,45 %
MŠ
17.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
37 hlasov 2,26 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Bukovce (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Bukovce (kód: 527181)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Stropkov (711) • Obvod Stropkov (707) • Prešovský kraj (7)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 400
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 297 74.25 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 297 (100 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 292
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 293
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Bukovce (kód obce 527181, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore