Výsledky komunálnych volieb Mokrá Lúka (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Mokrá Lúka (volebný obvod č. 1, okres Revúca, Banskobystrický kraj). V obvode so 1 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 444 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 267 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 60.13 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
60.13 %
Zúčastnených: 267 z 444
Odovzdané obálky
264
Podiel odovzdaných: 98.87 %
Platné hlasy – Starosta
236
Platnosť lístkov: 89,39 %
Platné hlasy – Poslanci
247
Platnosť lístkov: 93,56 %
60.13% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 267 (60.13 %)
Nezúčastnení voliči: 177 (39,87 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 236 lístkov (89,39 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 247 lístkov (93,56 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Mokrá Lúka

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Mokrá Lúka zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Mokrá Lúka – Konečné poradie kandidátov

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 1
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 236
JG
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
★ Zvolený starosta / primátor
236 hlasov 100,00 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Mokrá Lúka (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Mokrá Lúka:

Voľby do zastupiteľstva

Mokrá Lúka – Volebný obvod č. 1

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 9
Zvolených mandátov: 5
AK
1.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
161 hlasov 16,66 %
BH
2.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
158 hlasov 16,35 %
ML
3.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolený poslanec
119 hlasov 12,31 %
EK
4.
Nezávislý kandidát (NEKA)
✓ Zvolená poslankyňa
106 hlasov 10,97 %
ŠR
5.
✓ Zvolený poslanec
94 hlasov 9,73 %
VL
6.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradník
89 hlasov 9,21 %
MM
7.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
82 hlasov 8,48 %
DC
8.
Nezávislý kandidát (NEKA)
↻ Náhradníčka
80 hlasov 8,28 %
PS
9.
↻ Náhradník
77 hlasov 7,97 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Mokrá Lúka (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Mokrá Lúka (kód: 580384)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 1)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Revúca (608) • Obvod Rimavská Sobota (604) • Banskobystrický kraj (6)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 444
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 267 60.13 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 264 (98.87 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 236
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 247
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Mokrá Lúka (kód obce 580384, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore