Výsledky komunálnych volieb Gemerské Teplice (volebný obvod č. 1) – volebná účasť, zvolený starosta a poslanci

Kompletné oficiálne výsledky komunálnych volieb pre samosprávu Gemerské Teplice (volebný obvod č. 1, okres Revúca, Banskobystrický kraj). V obvode so 2 volebnými okrskami bolo v zoznamoch zapísaných celkovo 294 voličov, z ktorých sa hlasovania zúčastnilo 156 občanov, čo predstavuje oficiálnu volebnú účasť 53.06 %.

Volebná infografika a kľúčové ukazovatele

Volebná účasť
53.06 %
Zúčastnených: 156 z 294
Odovzdané obálky
155
Podiel odovzdaných: 99.35 %
Platné hlasy – Starosta
138
Platnosť lístkov: 89,03 %
Platné hlasy – Poslanci
140
Platnosť lístkov: 90,32 %
53.06% Účasť

Pomer voličov a nevoličov

Zúčastnení voliči: 156 (53.06 %)
Nezúčastnení voliči: 138 (46,94 %)
Platné lístky – Voľby starostu / primátora 138 lístkov (89,03 %)
Platné lístky – Voľby do zastupiteľstva 140 lístkov (90,32 %)

Výsledky volieb starostu / primátora v samospráve Gemerské Teplice

Prehľad všetkých kandidátov uchádzajúcich sa o post starostu (primátora) v samospráve Gemerské Teplice zoradených podľa počtu získaných platných hlasov:

Voľby starostu / primátora

Gemerské Teplice – Konečné poradie kandidátov

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 1
Zvolených mandátov: 1
Spolu platných hlasov: 138
LD
1.
★ Zvolená starostka / primátorka
138 hlasov 100,00 %

Výsledky volieb poslancov zastupiteľstva – Gemerské Teplice (Volebný obvod č. 1)

Zoznam zvolených poslancov, náhradníkov a ostatných kandidátov do zastupiteľstva pre volebný obvod č. 1 v samospráve Gemerské Teplice:

Voľby do zastupiteľstva

Gemerské Teplice – Volebný obvod č. 1

Okres Revúca • Oficiálne výsledky komunálnych volieb
Kandidátov: 6
Zvolených mandátov: 5
JF
1.
✓ Zvolený poslanec
116 hlasov 21,60 %
OB
2.
✓ Zvolený poslanec
100 hlasov 18,62 %
OV
3.
SMER - SD
✓ Zvolený poslanec
93 hlasov 17,31 %
MČ
4.
✓ Zvolená poslankyňa
90 hlasov 16,75 %
✓ Zvolený poslanec
72 hlasov 13,40 %
ZF
6.
HLAS - sociálna demokracia
↻ Náhradník
66 hlasov 12,29 %

Súhrnný štatistický prehľad hlasovania v obvode

Detailné údaje zo zápisnice volebnej komisie pre samosprávu Gemerské Teplice (volebný obvod č. 1):

Obec / Mesto (Kód obce) Gemerské Teplice (kód: 525677)
Volebný obvod v obci / Počet okrskov Obvod č. 1 (počet volebných okrskov: 2)
Okres / Územný obvod / Kraj Okres Revúca (608) • Obvod Rimavská Sobota (604) • Banskobystrický kraj (6)
Počet zapísaných voličov v zoznamoch 294
Počet zúčastnených voličov (Volebná účasť v %) 156 53.06 %
Počet odovzdaných obálok (Podiel v %) 155 (99.35 %)
Platné hlasovacie lístky – voľby starostu / primátora 138
Platné hlasovacie lístky – voľby do zastupiteľstva 140
Zdroj údajov a metodika (E-E-A-T): Súhrnné výsledky hlasovania, údaje o volebnej účasti, počty platných hlasovacích lístkov a zoznamy zvolených zástupcov pre samosprávu Gemerské Teplice (kód obce 525677, volebný obvod č. 1) sú spracované z oficiálnych zápisníc volebných komisií publikovaných Štatistickým úradom Slovenskej republiky (volby.statistics.sk).
Návrat hore